Piknik Obywatelski III

Piknik Obywatelski III

Trwa realizacja projektu grantowego, na który Fundacja Pomocy Szkole im. E. Machniewicza otrzymała  dofinansowanie w budżetu Województwa Dolnośląskiego.

W ostatnim czasie odbył się konkurs o Unii Europejskiej, w którym udział wzięło 34 uczestników. Laureatów poznamy w trakcie Dnia Wolontariusza na początku grudnia br. Miało też miejsce spotkanie przy ognisku integracyjnym (30 osób) oraz konkursy: fotograficzny i ekologiczny. Wyniku obu konkursów również zostaną ujawnione w trakcie Dnia Wolontariusza, który będzie niejako podsumowaniem realizacji tego zadania publicznego. Nadal trwają też zajęcia w ramach gier i zabaw „Kreatywnie i niebanalnie”, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Na szczęście pogoda dopisywała i większość z nich można było wykonywać w terenie jak np. rajdy i wycieczki.

Informujemy także, że film z IX Górowskiej Nocy Muzealnej, można obejrzeć w Pracowni Historii Ziemi Górowskiej, po uprzednim umówieniu się z opiekunem Pracowni pod nr tel. 605079005 w godz. pracy Pracowni tj. w poniedziałki 9.30 do 12.00 i wtorki od godz. 15.00 do 17.30. IX Górowska Noc Muzealna była również częścią w/w zadania publicznego.

EM